MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12189101
nr 1218 9101
Fåtölj
Peter Hvidt & Orla Molgaard, France & Daverkosen, Damark, Teak
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.400 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:33:23
16/11 15:21:54
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)